Takmičenja

Ekskurzije

Osmaci

Takmičenja

TAKMIČENJE RECITATORASIČ IMRE” , BANATSKI DVOR (pokrajinski nivo)

Astaloš Anastazia, III. Razred, 1. mesto, učitelj Vidrač Kristina

BARKATAKMIČENJE RECITATORA VERSKIH PESAMA, JERMENOVCI (pokrajinski nivo)

Varga BrigitaIV. razred, 1. mesto, učitelj Tot Lendvai Helena

KALMANJ LAJOŠTAKMIČENJE U PRIČANJU NARODNIH BAJKI, SENTA (pokrajinski nivo)

Astaloš Anastazia, III. Razred, posebna nagrada, učitelj Vidrač Kristina

Konja Leon, VI razred, posebna nagrada

FIZIČKO VASPITANJE:

Čikoš Rafael VIII razred, plivanje, 5. mesto

Garaj Igor, VIII razred, atletika, 6. mesto

Učestvovali su još Salma Doris i Tomin Nevena u plivanju. Nastavnik Gladić Miroslav

Nemački jezik

Učenica naše škole Andrea Sabo VIII5 osvojila je drugo mesto na opštinskom takmičenju iz poznavanja nemačkog jezika, koje je bilo održano 20.02.2016. u OŠ “Đura Jakšić” u Zrenjaninu. Tako se plasirala na okružno takmičenje, koje će se organizovati u martu.

Oni su najbolji

Javne nabavke

Srpski jezik

Aleks Senji  5-2 i Teodora Pekić 8-1 osvojili su prvo mesto, Katarina Stiković 6-2 i Sunčica Bugarin 6-2 drugo mesto dok su Andrea Kardoš 5-1, Nina Mihajlović 5-1, Aleksandra Vrška 8-1 i Bojana Kostadinović 8-2 osvojili treća mesta.

Matematika

Marko Laura 8-4 je bila prva dok su Aleks Senji  5-2 i David Makan 6-4 bili drugi.

Istorija

Barši Patrik učenik 6-4 razreda osvojio je treće mesto.

Mađarski jezik

Šarnjai Valentin 5-5, Makan David, 6-4Balo Emilia 7-5 i Rapoš Ema 8-6 osvojili su prvo mesto, Siveri Emeše 5-4, Barši Patrik 6- 4, Varga Brigita 7- 4 i Husta Anabela 8-4 bili su drugi, dok su Kopi  Vilmoš 5-5, Astaloš David 7- 4 i Kovač Emeše 8-5 zaslužili treće mesto.

Srpski jezik

Tatjana Đukić 8-1 osvojila je prvo mesto, Teodora Pekić 8-1 je bila druga a Aleks Senji 5-2 i Katarina Stiković 6-2 su osvojili treča mesta

Biologija

Sunčica Bugarin 6-2 i Aleksandra Vrška 8-1 su bile druge, dok su Aleks Senji 5-2, Katarina Stiković 6-2, Tamara Dobrovolјski 6-2 i Emilija Juhas 6-5 i Ema Rapoš 8-6 osvojile treće mesto

Srpski jezik kao nematernji

Viktoria Magda 8-5 je osvojila drugo mesto, dok je Emilia Varga 8-5 bila treća.

Matematika

Aleks Senji 5-2 je osvojio drugo mesto.

Nemački jezik

Andrea Sabo 8-5 osvojila je drogo mesto.

Mađarski jezik

Makan David 6-4 i Balo Emilia 7-5 su osvojili prvo mesto, dok su Šarnjai Valentin 5-5 Barši Patrik 6-4 i Husta Anabela, 8-4 bili drugi.