Alkalmazottak

Kezdő oldal

Iskola igazgató:

Hallai Zoltán

Segédigazgató:

Varga Rozália

Szakmunkatársak:

Tanárok:

Ssz

Név

Munkahely

 

1

Horváth Mónika

Iskola titkár

 

2

Kocsobán Renáta

Főkönyvelő

 

3

Kosztor Henrik

Adminisztratív munkás

 

Ssz

Név

Munkahely

1

Albert Judith

Fölszolgáló

2

Babuskov Valária

Takarítónő

3

Bakos Julianna

Fölszolgáló

4

Lábadi Zoltán

Fűtő

5

Biró Gizella

Fölszolgáló

6

Boldizsár Valéria

Fölszolgáló

7

Borić Ljubinka

Takarítónő

8

Csóti Méry

Takarítónő

9

Gyólai Marika

Takarítónő

10

Hamar Ottilia

Takarítónő

11

Hamar Zoltán

Fűtő

12

Lábadi Aranka

Takarítónő

13

Mijatov Editke

Takarítónő

14

Mitrić Goran

Házmester

15

Nagy Rózsa

Takarítónő

16

Protić Vesna

Takarítónő

17

Rabota Dragana

Ügyintéző

18

 

Takarítónő

19

Tóth Valéria

Takarítónő

20

Tripković Miroslav

Házmester

Ők a legjobbak

Ssz

Név

Munkahely

1

Hajder Jasmina

Psihológus

2

Kovács Jolán

Könyvtáros

3

Rácz Róbert

Tanító a napköziben

4

Marinac Smiljana

Könyvtáros

5

 

 

6

Hajder Bojana

Pedagógus

Rb

Prezime i ime

Radno mesto

Razredni starešina

1

Astaloš Kornelija

Profesor razredne nastave

II4

2

Biro Ana

Profesor engleskog jezika I književnosti

VII5

3

Barna Marija

Profesor razredne nastave

 I5

4

Biro Ištvan

Profesor matematike

VI4

5

Demenesku Vasile

Profesor geografije

 

6

Dohar Erne

Nastavnik matematike

 V6

7

Dorogi Eržebet

Profesor razredne nastave

IV6

8

Lazar Đerfi Irenka

Profesor mađarskog jezika I književnosti

VI6

9

Đeri Čila

Nastavnik razredne nastave

II6

10

Đerman Čila

Profesor razredne nastave

 

11

Nataša Bjelić

Nastavnik srpskog jezika I književnosti

 

12

Đurić Eržebet

Profesor mađarskog jezika I književnosti

V5

13

Farbaš Rep Edita

Profesor razredne nastave

II5

14

Gabona Ferenc

Veroučitelj

 

15

Gladić Dragana

Profesor fizičke kulture

VIII3

16

Gladić Miroslav

Profesor fizičke kulture

V3

17

Išpanović Edit

Profesor srpskohrvatskog jezika I jugoslovenskih književnosti

 

18

Jakimovski Jasminka

Profesor likovne kulture, dipl. slikar

 

19

Jevremov Biljana

Nastavnik matematike

VI1

20

Kardoš Čila

Nastavnik srpskohrvatskog I mađarskog kao nematernjeg

 

21

Juhas Ileš

Nastavnik likovne kulture

VII6

22

Kendereši Zoltan

Profesor muzike

 

23

Kerčov Silvija

Profesor informatike

 

24

Knežević Danica

Veroučitelj

 

25

Kopi Juhas Gabriela

Profesor nemačkog jezika I književnosti

VIII4

26

Kopi Vilmoš

Profesor informatike

 

27

Kostadinović Vesna

Profesor razredne nastave

II1

28

Kožokar Marija

Profesor engleskog jezika

 

29

Karl Jene

Nastavnik geografije

 

30

Labanc Elvira

Profesor mađarskog jezika I književnosti

 

31

Loci Valerija

Profesor nemačkog jezika I književnosti

 

32

Marinac Smiljana

Profesor razredne nastave

 

33

Marton Vesna

Nastavnik razredne nastave

I1

34

Matić Sandra

Profesor razredne nastave

II2

35

Milovac Suzana

Profesor razredne nastave

II3

36

Mišić Slađana

Profesor biologije I hemije

V2

37

Molnar Atila

Profesor biologije-hemije

VIII5

38

Molnar Neli

Profesor razredne nastave

I6

39

Monić Lidia

Profesor razredne nastave

 III4

40

Monić Velizar

Diplomirani fizičar

VII3

41

Nedeljković Milan

Veroučitelj

 

42

Nikolić Indira

Profesor razredne nastave

III1

43

Ostojić Natalija

Profesor razredne nastave, magistar

III2

44

Pap Patai Eržebet

Profesor istorije

 

45

 

 

 

46

Piperski Žužana

Profesor engleskog jezika

 

47

Považan Čuka Katarina

Profesor srpskohrvatskog jezika I jugoslovenskih književnosti

VIII2

48

Prec Ilona

Nastavnik razredne nastave

III5

49

Garčev Zorica

Nastavnik istorije

VII1

50

Puškaš Janoš

Profesor fizike

VI5

51

Radošević Saša

Profesor srpskog jezika I književnosti

VII2

52

Umićević Dejan

Profesor engleskog jezika

VI2

53

Satler Edita

Profesor razredne nastave

I3

54

Savić Valerija

Profesor španskog jezika

 

55

 

Nastavnik srpskohrvatskog I mađarskog kao nematernjeg

VII4

56

Sekelj Đorđe

Profesor fizičke kulture

 

57

Stefanović Nadežda

Profesor razredne nastave

IV3

58

Stojko Jožef

Prtofesor matematike

VIII6

59

Subić Miljuš Vesna

Nastavnik razredne nastave

IV2

60

Subu Marin

Nastavnik razredne nastave

IV1

61

Šimon Ferenc

Profesor tehničkog obrazovanja

 

62

 

Profesor muzike

V2

63

Požar Tibor

Profesor tehničkog obrazovanja

 

64

Tot Lendvai Helena

Profesor razredne nastave

I4

65

Vaci Magdalena

Nastavnik razredne nastave

IV4

66

Varga Zoltan

Veroučitelj

 

67

Bakoš Dijana

Profesor biologije

V4

68

Vidrač Kristina

Profesor razredne nastave

IV5

69

Popov Vladimir

Profesor biologije

 

70

Vranić Gordana

Nastavnik razredne nastave

I2

71

Vujadinov Jadranka

Profesor geografije

 

72

Vuković Spasoje

Profesor fizičke kulture

 

73

Vuković Stanko

Prtofesor matematike

VI3