A 2021/2022-es tanévben azok a gyerekek íratkoznak iskolába, akik a tanév kezdetéig legkevesebb hat és fél, és legtöbb hét és fél évesek lesznek (2014.03.01. és 2015.02.28. között születtek).

Kivételes esetben, szülői kérésre a hat és hat és fél év közötti gyerek (2015.03.01. és 2015.08.31. között született) is beíratható az iskolába, ha eleget tesz az iskolaérettségi felmérés elvárásainak (a felmérést iskolánk pszichológusa végzi).

Tekintettel arra,hogy a szülőnek joga van iskolát választani a gyereke számára függetlenül a lakcímétől, beírathatja iskolánkba gyerekét akkor is, ha nem laknak a közelében. (a bejelentkezéseket az 023/528-061-es telefonszámon és az osservo@osservo.edu.rs e-mail címen várjuk)

A beíratkozáshoz a következő dokumentumokra van szükség:

• Orvosi bizonylat (a gyerekorvos adja ki az orvosi vizsgálat alkalmával)
  • Lakcímigazolás *
  • Anyakönyvi kivonat *
  • Bizonylat az óvodai előkészítő program elvégzéséről (az óvoda adja ki a tanév végén)

*ezeket a dokumentokat az iskola elektronikus úton szerzi be

Hamarosan megjelenítjük az elektronikus bejelentkezéssel kapcsolatos részleteket is.

A sikeres közreműködés reményében izgatottan várjuk április 1-ét, amikor megkezdődik az íratkozás az iskolába.

A szakmunkatársak: Hajder Jasmina pszichológus és Tóbiás Csilla pedagógus