У први разред школске 2021/2022. године уписују се деца која ће до почетка школске године имати најмање шест и по година, а највише седам  и по година (то су деца рођена 01.03.2014. до 28.02.2015.).

У изузетним случајевима, деца од шест до шест и по година (рођени од 01.03.2015. до 31.08.2015.) могу се уписати на захтев родитеља, након провере спремности за полазак у школу ( проверу спремности за полазак у први разредсе обавља наш психолог  у школи ).

Обзиром на то да родитељ има право да одабере школу у коју ће уписати своје дете без обзира на територију на којој живи, можете пријавити дете за упис у нашу школу и ако не живите у њеној близини. ( пријаву можете извршити на телефон: 023/528-061 или мејл: osservo@osservo.edu.rs )

За упис у школу, неопходна су следећа документа:

• Доказ о здравственом прегледу детета (добија се у Дечјем диспанзеру)
  • Пријава пребивалишта за дете*
  • Извод из матичне књиге рођених за дете*
  • Уверење о завршеном припремном предшколском програму (добија се у вртићу и доставља школи у јуну месецу)

* школа ова 2 документа прибавља електронски

Детаљније информације о елктронском пријављивању будућих првака за упис у 1. разред објавићемо ускоро.

Радујемо се почетку наше сарадње и чекамо 1. април , када креће  упис у школу.

Ваши стручни сарадници: Јасмина Хајдер, психолог и Чила Тобиаш, педагог