ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ 2022
Општинско такмичење из географије одржано је у суботу, 19. марта 2022 године, у ОШ ,,Др. Јован Цвијић. На овом такмичењу представљало нас је двоје ученика из седмог разреда. Ученици Михаило Бранков и Бранислав Злоколица освојили су 1. место. Спремала их је наставница Јадранка Грујић.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ
У ОШ ,,Др. Јован Цвијић“ у суботу 7. маја, одржано је окружно такмичење из географије. На овом такмичењу представљали су нас ученици седмог разреда. Прво место освојио је Михаило Бранков и пласирао се на републичко такмичење, док је друго место освојио Бранислав Злоколица. Наставница Јадранка Грујић.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ
У недељу 29. маја 2022 године на географском факултету у Земуну одржано је Републичко такмичење из географије. Ученик 7. разреда наше школе Михаило Бранков освојио је 2. награду. Спремала га је наставница Јадранка Грујић.